mikaylapung
mikaylapung mikaylapung
  • 04-03-2021
  • Mathematics
contestada

look at pic
14 points

look at pic 14 points class=

Respuesta :

jaesawy jaesawy
  • 04-03-2021

Answer:

The Second One I Think

Step-by-step explanation:

By what I understand that would be the one that is in standard form

Answer Link

Otras preguntas

How to make a report about Make everyday a Mandela day​
A result of the Louisiana Purchase was that it increased the land available for American settlement. it made the United States three times larger. it increased
evaluate : 8/-5+(4/-3)+1/3Explain full stepswith easy method​
solve the expression -|6+(-2)|+9
Ram and his sister Kalpana win a prize of Rs 2000. They decide to share the prize in the ratio of their ages. Ram is 15 years old and Kalpana is 10 years old. H
the supplementary are in the ratio 1:5. What is the measure of the smaller angle?
A 2-pound bag of potatoes costs $0.96. What is the price per ounce?
please help fassttttt​
calculate the potential difference between points x and y​
Simplify the following expression. 2p – 10 – 4p – 7