kath3rin3mkayy
kath3rin3mkayy kath3rin3mkayy
  • 02-12-2020
  • Arts
contestada

If your a kpop Stan and you like bts what is your opinion on taekook?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 26-02-2021

Answer:

Oh that is something that i would want to see

Explanation:

Answer Link
MaktheBlu3Potato
MaktheBlu3Potato MaktheBlu3Potato
  • 02-03-2021

I think its cute. But i also like Jungmin/Jimkook.

Answer Link

Otras preguntas

Evan pays $12 per month to belong to a gym so that he can swim in the gym's pool. Each time he swims he pays an additional $2. He uses the function e = 2t + 12
What is the answer to the question 2 + 2
Twelve ounces of Brand X costs $1.50. Sixteen ounces of Brand Y cost $1.92. Find the unit price of each.​
The image above is a photograph of King Tut's a casing b. sarcophagus c. portrait d. monument Please select the best answer from the choices provided
Trent invests $8700 in two different accounts. The first account paid 4 %, the second account paid 8 % in interest. At the end of the first year he had earned $
Four times a number increased by seven must be at least 31 but at most 55. Which interva represents the values of the number in this situation?
if it takes 3 cups of sugar and 4 1/2 cups of flour for the recipe how many cups of flour for 4 cups of sugar
science help psl thank u
Explain, in complete sentences, Issac Newton's Laws Of Motion. Explain how each law is applied in the real world​
Using the help of the semi conservative replication of DNA, What is the role of a single strand of DNA ?