mkkaimovowk1t5 mkkaimovowk1t5
  • 14-03-2018
  • Mathematics
contestada

Help I’m really stuck and need help fastttttttt!!!!!!!?

Help Im really stuck and need help fastttttttt class=

Respuesta :

hienh4517 hienh4517
  • 14-03-2018
B. Y=2x

Which mean each 1 cost $2

If you buy 2 then it cost $4

I believe this is correct answer
Answer Link
jenniferloarca1
jenniferloarca1 jenniferloarca1
  • 14-03-2018
I think it is y=2x is your answer
Answer Link

Otras preguntas

During weight training, when should you exhale?
Andre is trying to implement a scaffolding style into his teaching of tennis to stephie, who is having difficulty, and to graff, who is doing very well. to do t
The physician ordered Polymox (amoxicillin) oral suspension 20 mg/kg/day in divided doses every 8 hours for a child who weights 66 pounds. Convert pounds to kil
Mr. powell, age 74, presents to his urologist with symptoms of bladder obstruction: urgency, nocturia, dribbling, and inability to empty his bladder completely.
Find the standard form of the equation of the parabola with a vertex at the origin and a focus at (0, -4).
What can an author use of a disturbed first person narrator help create in a gothic story?
Hello! Can someone please help me with this question? Thank you!!!
The average national basketball association player is over 6 feet tall. the average horse jockey is shorter than 5 1/2 feet tall. this is because height provide
How many terms are in the expansion (a + b)15.
we were left by the teacher to figure out how to do the math homework is what voice