COOLDOG7757
COOLDOG7757
16-02-2018
Mathematics
contestada
Please help me on this question
Respuesta :
Brainliac
Brainliac
16-02-2018
About 5.3$ per pen. Brainliest?
Answer Link
lilydoesallthin
lilydoesallthin
16-02-2018
Hey CoolDog7757! To find the unit price you would have to divide the $4.75 by the 25 pens, which would equal $0.19. The unit price would be $0.19 per pen. Hope this helps! :)
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 85+ )
Otras preguntas
what reasons did confederate deserters have for leaving? (from passage The Meeting At Appomattox)
what was written in 1776
can someone find me this quotient 0.77/-0.9
What role did disease play in the colonist?
in what ways did the Roman Catholic church serve as a unifying force in western europe
I am horrible at science please I need help
Please help thank you!! Simplify 1. 2/√5 2. -11√112 3. 17√17 - 9√17 4. 6/√3+2 What is the domain of the function 5. y=3√6x+42 What are the domain and range of
What does 620000 round to the nearest ten thousand
Can a mutation be beneficial to an organism? a. No, because any change to existing DNA is harmful. b. No, because mutations are caused by exposure to harmful ra
There is an algal bloom in a lake in a populated area. As the leading scientist for the water department, what is the most important thing to do, based on scien