jjosh4587osh
jjosh4587osh jjosh4587osh
  • 14-11-2017
  • Mathematics
contestada

If Juan’s taxi fare was $6.05 how many miles did he travel in the taxi

Respuesta :

danyellmadyson danyellmadyson
  • 14-11-2017
their is not enough here to do your math equation

Answer Link
lildes2000 lildes2000
  • 14-11-2017
Can you give us more information about this to get a better understanding ?



Answer Link

Otras preguntas

Reading from a book each night before bed according to Jang encourages the brain to remember the text Which of the following reflects the proper punctuation of
Which equation represents a line that is parallel to the line whose equation is 2x + 3y =12
At the market,7 apples cost $4.55. What is the cost per apple?
Valerie's younger sister is 3 ft 2 in. tall. if her sister grows an additional 32 inches how tall will she be ​
Problem: -4(6-y)+4=-4 Step 1: -24-4y+4=-4 Step 2: -20-4y=-4 Step 3: -4y=16 Step 4: y=-4 What step was the mistake made? What is the correct solution?
the img has the info
Solve the equation, , using the quadratic formula. Question 4 options: x = -1 or x = -1 or x = 2 x = 1 or x = 1 or
what does a cell try to do if the area around it changes? i cant find the answer anywhere...​
What is the point of life?
Which are ways that many countries transport surface water