oquawkacurrentoxo9r6 oquawkacurrentoxo9r6
  • 11-10-2017
  • Mathematics
contestada

you bought 4 pizzas for $20 dollars each top split with your homeroom 4 × x

Respuesta :

brianluong00
brianluong00 brianluong00
  • 11-10-2017
It is $5 per pizza!!!!!!!!!!!!!!!

Answer Link

Otras preguntas

What was unique (different) about Aztec farming techniques? *
I need help on this
can u plzz help meeee
The Committees of Correspondence were formed to increase communication between (5 points) a the different colonies b colonists and the British parliament c Brit
What does the underlined word mean in the following sentence? Elle doit retourner à l'école. to go back to study to be able to to surprise could use some help
f(2-k)=8-5(2-k) pls help me lol
How might this sample be biased in obtaining an estimate of all adults in the city who have college debts? A. B. C. D.
23 times 58 divied by 23 minus 8 plus 5 times 1 dived by 7
7th grade math help me plzzzz
Which modern method for Deaf education encourages both parental involvement and that students both listen and speak? bilingual-bicultural education auditory-ora