chlo8928 chlo8928
  • 03-08-2017
  • Business
contestada

If job p includes 20 units, what is its unit product cost?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-08-2017
I think the answer will be $12,500 I believe
Answer Link

Otras preguntas

When people exercise, their body cells build up more waste quickly. Which two body systems work together to remove these wastes from their cells? (1) immune and
what did phoenicans contribute to later civilizations
How did Germans feel differently than other Europeans about the war?
divide 42 in a ratio of 1:2:3
A rectangular field is 105 meters long and 75 meters wide. Give the length and width of another rectangular field that had the same perimeter but a larger area.
Avoiding food for a long period of time is a)fasting b) dieting c) weight loss d) good for you
In which way are Douglass and Anna Murray most alike? a. Both have experienced the horrors of plantation slavery. b. Both have trouble finding work they like i
two sides of a rectangular fence are 5 5/ 8 feet long. the other two sides are 6 1/4 feet long. what is the perimeter
The bill of rights is intended to protect individual freedoms and the
alice baked a certain number of pies. she gave 1/8 of the pies to her friends and 1/4 of the remainder to her neighbor. she was left with 63 pies. how many pies