donald18 donald18
  • 13-06-2017
  • Mathematics
contestada

If 9 oranges cost £1.62 how much is 1 orange

If 9 oranges cost 162 how much is 1 orange class=

Respuesta :

pclaw pclaw
  • 13-06-2017
.18
.90
but i don't recognize that currency  
hope this helps
Answer Link

Otras preguntas

Why did the jamestown settlement almost fail?
Which of the following is not a typical reason for nations to undertake the explanations of a new land? 1. they seek wealth. 2. they seek power and prestige. 3.
have students write and solve another problem using the data in the daily high temperatures line plot on page 128
Ravi is making cookies. He wants to have two equal groups of cookies. he made 45 cookies for One group. How many cookies does Ravi need for the other group
What were the two most inportant Phoenician cities that they settled as they migrated/sailed out to the Mediterranean Sea?
5.97x10-^24-7.34x10^22 Show all work please
Like World War I, the Great Depression made a deep and lasting impact on the United States. President Franklin Roosevelt took office during the Great Depression
Mercantilism in a sentence. Please I need help.
Chase is making calzones that require 2 3/4 pounds of beef. He only has 1,1/6 pound left. How much more does he need? A. 1 7/12 B. 1 1/6 C. 5/6 D. 11/12
Propaganda was used in world war ii in order to ______. convince people that the japanese should be imprisoned punish people for attacking pearl harbor