Wolfie679
Wolfie679 Wolfie679
  • 02-02-2017
  • Mathematics
contestada

plzzzz help asap lost ten u gain it asap

plzzzz help asap lost ten u gain it asap class=

Respuesta :

crazykid1
crazykid1 crazykid1
  • 02-02-2017
1.35/ 12 = 0,112 So the unit cost will be 0,112 Check the answer 0,112 *12 = 1.35 
Answer Link
xphenomx
xphenomx xphenomx
  • 02-02-2017
The answer is A. $0.11 because you have divide 1.35 by 12
Answer Link

Otras preguntas

The later leader-member exchange (lmx) studies shifted focus from describing in- and out-groups to:______
What does the Q stand for in the enthalpy of fusion equation?
As a gaseous element condenses, the atoms become ________ and they have ________ attraction for one another.
Identifica la clasificación gramátical "tecnica maya para purificar el agua"
Which need describes the desire to be accepted by one's peer, have friendships, be part of a group, and be loved?
Explain what constitutional issues were raised by the passage of the civil rights act of 1964 and the voting rights act of 1965. In addition, describe the two i
As a gaseous element condenses, the atoms become ________ and they have ________ attraction for one another.
what does the fact that agatha feels she has to run away in order to avoid marriage reveal about ancient greek culture? A. Parents viewed their decisions about
Gail owns a small business. there was a profit of $43 on saturday and a loss of $48 on sunday. find the total profit or loss for the weekend.
Which of the following is TRUE? A. There is no relation between humans and monkeys. B. A monkey decided one day to just stand up. C. Humans and monkeys share a