munakhatiwada88
munakhatiwada88 munakhatiwada88
  • 04-07-2021
  • Mathematics
contestada

b) The cost of 1 kg of sweets is Rs 750. Find the cost of 1 kg sweet. 2​

Respuesta :

pikaflora
pikaflora pikaflora
  • 04-07-2021
Rs.15000 hope this helped!!!!!!!!
Answer Link

Otras preguntas

How does latitude affect climate
How many 1/10 are in 3?
Three friends go bowling the cost per person per game is $ 5.30 the cost to rent shoes is $ 2.50 per person.Their total cost is $ 55.20 how many games did they
what is 54 times 3 times 71 minus 45 plus 102 divided by 6 times 25 subtracted by 34 times 141 plus 32 subtracted by 67? Also put 578402/10856 in simplest form.
what are the next three numbers in this pattern 1,2,3,5,8
how many yards in 1/4 of a mile? Please help
Can someone help me with this whole page? Hurry it's due Monday!
Social needs are acquired through?
How many hydrogen atoms are represented in the formula (CH3)2CH2?
How to find the area of a circle ?