Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

An apple pie filling cost $1.59. For each filling there is 21 ounces, how much will someone pay for one ounce of filling?

Respuesta :

Slimeaid1470
Slimeaid1470 Slimeaid1470
  • 02-12-2016
0.0757142857142857 I wasnt sure if you wanted me to round to a percific place
Answer Link

Otras preguntas

What is the kinetic energy of an object that has a mass of 30 kilograms and moves with a velocity of 20 m/s?
1- Romeo and Juliet Which of the following quotes from Act III, Scene 5 of Romeo and Juliet, illustrates Shakespear's use of comic relief? A) Lady Capulet: Marr
60peple will be attending a dinners party. Each table at the party can seat 8 people. How many tables are needed? Write and solve the number fact you used to fi
What is the setting of Ishmael Beah’s memoir A Long Way Gone?
Name 3 organism contain hemolymph
Major Events of the Middle Colonies?
anna makes 120 dolls each month to sell. this month, she increases the number of dolls she makes by 30%. how many dolls does anna make this month?
Which of the following describes theme? the meaning behind events and characters’ actions explanations about how the actors sound and behave a central messa
The region of the world that was likely occupied last by early humans was
The sentence, "He won't never go to practice," is an example of what error?