roxanne7 roxanne7
  • 14-04-2021
  • Mathematics
contestada

Can u answer this? respond please

Can u answer this respond please class=

Respuesta :

meggy12345678 meggy12345678
  • 14-04-2021
$1.87 is the answer

explanation: divide $7.48 and 4 because it says per each marker and a little trick: each = divide or multiply! good luck with your school <3
Answer Link

Otras preguntas

When does the use of wood, for functional and artistic use, date back to? How can wood be used by artists? PLS HELP FAST!
help me..............................................................................
At the store, a bag of `4` avocados costs `\$2`. How much does each avocado cost?
How does Anne Frank directly acknowledge conflicting viewpoints in her diary in Anne Frank the diary of a Young girl
A 40-cm spring will stretch (in cm) one third the weight (in kg) attached to it. How long will the spring be if a 15-kg weight is attached?
What is the equation of the line?
You have $3.25 to buy bananas. Each banana costs$0.35. How many bananas can you buy? Will you use all your money? If not, how much will you have left over? Expl
is a principal liable for the tortious actions of the principal’s agent?
Which sentence uses correct punctuation? A. My mother has an appointment at the IRS (Internal Revenue Service) O B. My mother has an appointment at the IRS. Int
If a report contains financial data that you want to analyze, you can export the report as a(n) _____ file.