Aubrey was buying candy for goodie bags for her birthday party. She bought 6 pounds of Jelly beans. How much did she spend on Jelly Beans? (please don´t guess)

Respuesta :

Answer:

$8.35

Step-by-step explanation:

6 pounds is $8.35