karmycesingletary13
karmycesingletary13 karmycesingletary13
  • 04-03-2021
  • Mathematics
contestada

Help
Answer choices
A- Line A
B- Line B
C- Line C
D- Line D

Help Answer choices A Line A B Line B C Line C D Line D class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 04-03-2021
line D hope this helps !
Answer Link
GhostJaydin GhostJaydin
  • 04-03-2021
Line D definitely is the correct answer I know for sure it’s correct
Answer Link

Otras preguntas

What is the answer to this?
Which of the following equations corresponds to the graph below
If a pregnant woman drinks 2-5 alcoholic drinks per day, what effects does this have on the developing baby?
1) if 40 sheets of paper cost $2.40 how much would 80 sheets cost 2)if 25 sheets cost $2.00 how much would 80 sheets cost 3)if 15 sheets cost $1.60 how much wou
Calculate the unit rate for each item. Round to the nearest centA box of 4 light bulbs costs $3.79A bag of 5 oranges costs $2.19.A package of 12 bars of soap co
please help.. with 6 & 15 ​
Solve this system of linear equation.Separate the x- and y-values with comma. -3x=-26-2y -11x=-90-2y
In Triangle JKL the measure of angle J = 40 and the measure of angle L is 3 times the measure of angle K. Find the measure of angle K and angle L.
I’m completely dumb so can someone help me
My car uses 8 gallons of gasoline to travel 340 miles. After a Mechanic worked on it. The car uses 7 gallons of gasoline to travel 350 miles. The cost of the ga