Ja12345mc2
Ja12345mc2 Ja12345mc2
  • 01-03-2021
  • Mathematics
contestada

Use the blank table to help determine the answer to the question below.

If bananas cost $0.45 each, how much will 9 bananas cost in all?

Use the blank table to help determine the answer to the question below If bananas cost 045 each how much will 9 bananas cost in all class=

Respuesta :

gpatrick62
gpatrick62 gpatrick62
  • 01-03-2021

Answer:

$4.05 for all nine bananas.

Answer Link
Ki11uaZ0ldyck
Ki11uaZ0ldyck Ki11uaZ0ldyck
  • 01-03-2021

Answer:

The total cost 9 bananas is $4.05

Answer Link

Otras preguntas

what are factors give an example
A volleyball team won 90% of 80 games played. Hoe many games did they win?
There are m marbles in a bag and 6 on the floor. Write an expression that shows the total number of marbles.
Ryan wants to connect his flash drive to the computer. Which port should he use?USB portethernet portmodem portgraphics port
What does the tool PEST in business management mean?
you can remove selected text from a slide by pressing ctrl+x keyboard shortcut keys true or false
In monopolistic competition, what effect do price variations generally have on the market as a whole?
What is the overall climate of the atacama desert hot and humid or hot and dry?
why do bats and dolphins have such ranges of hearing?
Please help with either one, please help me