makiyahbri makiyahbri
  • 01-02-2021
  • Mathematics
contestada

Does anyone want to help me with all of my work? I’ll cash app you $30 in the end.

Does anyone want to help me with all of my work Ill cash app you 30 in the end class=

Respuesta :

ExpertHelpedYou
ExpertHelpedYou ExpertHelpedYou
  • 01-02-2021

Answer:

B)$0.88

Step-by-step explanation:

Divide 3.50 by 4 since there's 3 peaches and 1 orange each peach cost $0.88

Answer Link

Otras preguntas

I WILL GIVE BRILLIANTS
Can anyone help me please
Evaluate the algebraic expressions, and put their values in order from least (1) to greatest (4), for a = 2 and b = 5. 1.50 − b2 + a 2.a2(5 − b) 3.b2 − 10 4.a
16% of what number is 72?
A tuning fork is sounded above a resonating tube (one end closed), which resonates at a length of 0.20 m and again at 0.60 m. If the tube length were extended f
What happened to the United States when The revolutionary war ended?​
Which property is used in the expression of 7(9+4)=63+28
inspector a visually inspected 1000 ceramic mugs and found flaws in 36 of them. inspector b inspected the same 1000 ceramic mugs and found flaws in 42 of them.
What is demand? A a graphic representation of a demand schedule B consumers buying more of a good when its price decreases and less when its price increases OC
Jim earned $700 this week. This was $20 less than four times the amount he earned last week. Which equation, when solved for x, gives the amount of money Jim e