maliathecool
maliathecool maliathecool
  • 15-01-2021
  • Mathematics
contestada

I miiiiighhhhtttt need more helpppp

I miiiiighhhhtttt need more helpppp class=

Respuesta :

georgiapennington06
georgiapennington06 georgiapennington06
  • 15-01-2021
Answer: 5
Explanation: 16 divided by 2 equals 8 and 10 divided by 2 is 5, just trust me
Answer Link

Otras preguntas

Five gallons of gasoline cost $16.80. What is the price per gallon?
Wolverine World Wide Inc. (NYSE Ticker: WWW) has only common stocks and bonds outstanding with a target debt-equity ratio of 0.6. What are the target-level capi
Sultan Abd al-Hamid II accepted a reform constitution and used it to become a progressive modernized democratic ruler. * O True O False
Using what you learned on alphabet agencies, find at least three other agencies that you think the supreme court ruled illegal with the NRA and the AAA. State w
Does this graph represent a function why or why not
HELP PLEASE SOS the question is on the photo Need the correct answer please
If the volume of the prism is 240 cubic inches, what is the area of the base? A) 6.32 square inches B) 10 square inches C) 20 square inches D) 40 square i
I need help please I will mark you brainiest
Which statement conveys the idea in the most concise and precise manner? A). The members of the team scampered to claim their trophies. B). The members of th
Mrs. Arnold has decided to raise prices in her store. She will increase the price of each item by 8%. Write two expressions that could be used to calculate the