tendaddiellywo
tendaddiellywo tendaddiellywo
  • 12-10-2016
  • Mathematics
contestada

If six orange cost 534 how much one orange cost

Respuesta :

highskye1
highskye1 highskye1
  • 12-10-2016
assuming you meant $5.34 the answer would be 0.84 cents per orange
Answer Link

Otras preguntas

Write the ratio as a fraction in simplest form. 35 girls : 15 boys
the cities of harappa and mohenjo daro depended on the indus river valley for its ?
How is a third-person omniscient narrator used in a story? A. To place the reader in the action of the story by using you and yours B. To focus on one cha
A concrete stepping stone measures 20 square inches wat is the area of 30 such stones
A survey by the state health department found that the average person ate 208 pounds of vegetables last year and 125 5/8 pounds of fruit. What fraction of the
If you want to improve your muscular strength, what is the best plan? Low resistance with high reps High resistance with low reps Low resistance with low reps H
Where does a compass point in the northern hemisphere
What were two foreign policy issues that jimmy carter had to deal with during his presidency
(5 - 4) - 10 = 5 - (4 - 10) A.True B.False
Read the passage from “to build a fire.” what is the point of view in this story?” from “to build a fire” at the man’s heels trotted a dog, a big native husky,