brianargibson11
brianargibson11 brianargibson11
  • 15-11-2020
  • Mathematics
contestada

HELPPPP PLZZZZ!!!!!!!!!!!

HELPPPP PLZZZZ class=

Respuesta :

Anki12
Anki12 Anki12
  • 30-11-2020

Answer:

1 hour=$9.30

5 hours=46.50

8 hours=$74.40

11 hours=$102.30

6 1/2 hours=$60.45

B)$20

Step-by-step explanation:

Multiply each hour by $9.30.

Divide $186 by $9.30

Answer Link

Otras preguntas

In a high school of 1250 students, 250 are freshmen and 150 students take Spanish. If being a freshman and taking Spanish are independent, what is the probabili
Explain how you know that 15/30 is greater than 1/3 but led than 2/3?
what is times positive 9 times negative 5
Can you name three nutrients often lacking in the diets of undernourished people, and what effects can be expects with each deficiency
A block is made of a material that has a density of 2g/cm3 what is the mass of this block?
How do human beings contribute to the phosphorus and sulfur cycles?
what is the contrapositve of If Pi, the cat, is content, she is purring.
calculate the kinetic energy of a 4kg cat running 5m/s
A wooden sign in the shape of a right traingle has perpendicular sides measuring 1.5 m and 1.2 m. How much surface area does the sign have
What is the minimum value of this graph? What is the Y-intercept, and what direction is it opening at? Thank you!!