Gabe8203 Gabe8203
  • 13-11-2020
  • Mathematics
contestada

Charlie bought two holes in 3/4 of pears for $0.76 per pound and 2 wholes and 3/4 lb of grapes for $1.40 per pound how much money in dollars and cents did Charlie pay for the pears and grapes

Respuesta :

johanloyola16 johanloyola16
  • 17-11-2020

Answer:

Hh

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Show how to multiply 6 x 298 using properties and mental math
why is cellular respiration called an aerobic process
A flag 5 feet wide; 2 inches = 1 foot
The code of Hammurabi consisted of
Write a fact with the same sum as 7+5
What is 21 divided by 94.5
what is one thing that juan ramon jimenez and mario jose molina have in common
Which word or words in the sentence does the participle modify? I am watching the marching band in the parade.
round 141.999 to the nearest tenth
Sonia loves writing. Some days, the words come so easily that her words seem to dance across the page. Which figure of speech, or literary device, does the auth