devonleehoop
devonleehoop devonleehoop
  • 15-10-2020
  • Mathematics
contestada

Here is the pic for the question, please respond.

Here is the pic for the question please respond class=

Respuesta :

urigutier11
urigutier11 urigutier11
  • 15-10-2020
1 gig= $4 each gigabyte costs 4 dollars
Answer Link
lightskiinadriii
lightskiinadriii lightskiinadriii
  • 15-10-2020
1 gig=$4 so 4 dollars
Answer Link

Otras preguntas

Why do you think the feudal system disappeared over the course of time? Best answer will be mark braniest
if 6 spring roll serve 3 people how many people will 1 roll serve
Sort each of the following descriptions into the most appropriate bin based on whether it accurately describes a cofactor, a coenzyme, or a prosthetic group. (N
What does the ordered pair (2,3) represent?
Why did President Monroe call for the removal of the Cherokees from Georgia?
this one example of a net of a cube. how many more possible nets could there be of a cube
Find the area please
Scientists can change the DNA code of some organisms to make them function or grow differently. This process is called??
Evaluate the expression.26 A.26 B.12 C.26 D.36 C.64
What function SPECIFICALLY causes air to enter the lungs? a. The diaphragm pushes air into the lungs. b. The difference in air pressure between the lungs and ou