thequeenclan thequeenclan
  • 02-10-2020
  • Mathematics
contestada

A grocery store sells a bag of six oranges for $2.10. How much does one orange cost?

Respuesta :

reganjerry08
reganjerry08 reganjerry08
  • 02-10-2020
The Answer: 0.35 cents

2.10 divided by 6= 0.35
Answer Link

Otras preguntas

what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00