vm111460 vm111460
  • 12-09-2020
  • Spanish
contestada

1. ¿Qué necesitas en la clase de español?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 12-09-2020

Answer:

Necesito un cuaderno y un lápiz en la clase de español.

Answer Link
4puddi9c4j 4puddi9c4j
  • 12-09-2020
Yo necesito un lapiz y un libro.
Answer Link

Otras preguntas

why would immigrints have chosen to live in the middle colonies
Cherries cost $5 for two pounds and $7.50 for 3 pounds. a. What is the cost per pound? b. Is it constant? c. If you were to graph this situation, would you put
Alexander the Great’s empire was eventually divided up into _____ powerful kingdoms.
What is 7/8 and 4/9 closer to 0,1,2,or 3
What is an equation of the line that passes through the point (3,-1) and is perpendicular to the equation y=-3x+2
Which is one of the six fundamental elements that are found in living organisms?
Which process could a forensic scientist use to analyze a DNA sample from a crime scene to identify a criminal?
List four physical properties of a glass of milk
A sample in which each member of the universe has an equal chance of being included
What is a summary about fears and phobias