ttamya100
ttamya100 ttamya100
  • 04-02-2020
  • English
contestada

Help, Romeo and Juliet

Help Romeo and Juliet class=

Respuesta :

bubloopandit
bubloopandit bubloopandit
  • 04-02-2020

Answer:

thank u romoe and juliet can have some time spend together

Answer Link
Cutiepatutie
Cutiepatutie Cutiepatutie
  • 04-02-2020

For number one the answer is metaphor.

Answer Link

Otras preguntas

what advantage does the owner of the fields have when it comes to paying people to work
why is 296 divided by 6 equals 48 remainder 8
PLEASEEEEEEEEEE HELP ME!
what did the gods control in the Maya religion?
If a school bought 1,000 erasers as part of an order for supplies. The total cost of the erasers was $30. What was the cost for 1 eraser?
Which is a factor of 76? A. 4 B. 14 C. 8 D. 12
200 divided by 4 is what?
quinn spent $16.49 for 3 magazines and 4 sheet of stickers . the magazines cost $3.99 each and the sales tgax was $1.02. quinn also used a coupon for $1.50 off
what is 84.985 rounded to the nearest tenth
If you needed to triple a recipe would the rate change? Please explain