bau bau
  • 15-11-2019
  • Mathematics
contestada

I NEED HELP ASAP!!!!!

I NEED HELP ASAP class=

Respuesta :

samantha050
samantha050 samantha050
  • 15-11-2019

Answer: 24 C is your answer

Step-by-step explanation:

Answer Link
giannakwiegel giannakwiegel
  • 15-11-2019

Answer:

24

3 times 2 is 6, 6 times 2 is 12, 12 times 2 is 24

Answer Link

Otras preguntas

What are the answers to the one step equations problem
A is an unknown number when you round a to the nearest thousand you get 21,000 when you round a to the nearest hundred you get 20,500
A. which is the better value a 12 ounce jar of honey for $2.25 or an 18 ounce jar of honey for $3.24? b. the supermarket displays the unit price for the 12 oun
Pls I need an answer as quick as possible
Which of these shows magnesium and oxygen immediately before they join to form an ionic substance? A. MgO B. Mg + O C. Mg2- + Mg2+ D. Mg2+ + Mg2-
What rights do men have that women don't?
How an extrusive igneous rock forms?
Is the movie predator a good movie
how many eighth-size parts do you need to model 3/4? explain
what is 26 to the power of 1