jace2348
jace2348 jace2348
  • 13-01-2019
  • Mathematics
contestada

I’m struggling with my homework someone help me please

Im struggling with my homework someone help me please class=

Respuesta :

Green1175
Green1175 Green1175
  • 13-01-2019

Answer:

C

Step-by-step explanation:

$398/4= $99.50 Unit Price

x=pairs of sunglasses

C=Cost

Cost=99.50x4=$398

Answer Link

Otras preguntas

What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?