ramirezfelipe590 ramirezfelipe590
  • 14-12-2018
  • Mathematics
contestada

What is the unit price if a dozen rolls cost 3.99?

Respuesta :

abc123xyz999
abc123xyz999 abc123xyz999
  • 14-12-2018

Answer:

$0.3325

Step-by-step explanation:

Divide.

Answer Link

Otras preguntas

an unlicensed med aide may never? a. give an injection b. hand a pill cup to a resident c. pour a liquid med into a med cup
what century did written music start in the medieval times ​
Has anyone taken the Harry Potter and the Order of the Phoniex Accelerated Reader Quiz? I really need help
A new band sensation is playing a concert and recording it for a live album to be released this summer. The band asks the sound mixer if he can autotune the sin
Do you agree or disagree with this following statement? Model trains fascinate everyone—both children and adults. Explain why you voted the way you did.
Molly's alarm clock fell to the floor and the glass face was broken. Molly measured the glass face so that she could order a new one. The radius of the circle-s
What did the Soviet Union gain from the Cuban Missile Crisis?
In the diagram below, lines X and Y are parallel and cut by a transversal. The measure of ∠1 is 65°. Which argument explains why the measure of ∠3 is also 65°?
How did the behavior of Americans in the 1920’s (Roaring 20’s) lead to the eventual Great Depression of the 1930’s.
if x is a positive integer, what is the length of the hypotenuse triangle C?