igotswag4u2
igotswag4u2 igotswag4u2
  • 02-10-2018
  • Mathematics
contestada

Please help!!!! Culinary Arts Math

Please help Culinary Arts Math class=

Respuesta :

sydneyb0823
sydneyb0823 sydneyb0823
  • 02-10-2018

Tuna Fish: $1.92 - Sweet Relish: $0.48 - Mayo: $0.31 - Salt: $0.03 - Eggs: $0.12 - Celery, Diced: $0.13 - Onion, Diced: $0.06 - Pineapple tidbits: $0.29---- Total Cost: $3.34------ Selling Price: $4.18

Hope this helped!

Answer Link

Otras preguntas

Con lo mucho que estudias, que no sepas el vocabulario. A. Me sorprende B. Creo C. Estoy segura D. Es verdad
solve pls brainliest
8) If a dog is running at 25 feet per second, how far will he travel after I minute of running? Efe runs for 30 minutes at a speed of 40 miles per hour, how far
if an atom has an atomic number of 12 it has 12 electrons true or false
Calcula el área de un círculo cuyo diámetro mide 4 metros.
Define Implicit Cost ​
What does being organized in the workplace mean? A. that an employee is good at listening B. that an employee has good math skills C. that an employee is reliab
 Find the perimeter. Simplify the answer
Numeros comprendidos entre 20
The boys said to me, "We shall play a match in the morning." change into indirect​